کارت دندانپزشکی

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و ... میشود مدیریت دخل خرج، مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد.در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمیتوان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات د رمانی مربوط به ودرمان و اعضای خانواده کم نماییم.بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است،ماباپرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکت های بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هرینه های درمانی را جبران کنیم.

اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکت های بیمه گربه دلیل گرانی هزینه های مربوطه نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی، با همکارب گروهی از دندانپزشکان متعهد،مجرب و کارآزموده و با همکاری شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس 1390) که دارنده موافقت اصولی ازدانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی بوده و در حال حاضر با تجهیز 420 مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استان های کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی می باشند که با عضویت (مشارکتی) و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید از 50 % تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت،ارتودنسی،ترمیمی،پریو،پروتز،لثه و .. برخوردار شوید.

نکته 1 :Dental SOS Card دقیقا همان درصد تخفیف را نسبت به طرح انتخابی(نقره ای 50% )را نسبت به تعرفه رسمی و درج شده در بخش تعرفه های دندانپزشکی مندرج در وب سایت که مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت میباشد را اریه می نماید.

این کارت با کارت های مشابه در بازار که از 30% الی 50% تخفیف ارایه میدهد کاملا متفاوت بوده و کلیه 420 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد دقیقا براساس تخفیفات مندرج در کارت های صادره این شرکت اقدام به ارایه خدمات براساس تعرفه حداقل مصوب وزارت بهداشت را دارند.

نکته 2:تعرفه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور یکسان می باشد.

نکته 3 : این شرکت تعاونی جهت رضایتمندی کلیه مراکز دندانپزشکی خود،به غیر از مبالغ پرداختی هریک از اعضا که براساس کارت های خریداری شده تعیین میگردد مابه التفاوت هزینه ها را تا سقف تعرفه مصوب وزارت بهداشت به کلیه دندانپزشکان پرداخت مینماید که این موضوع مبین ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی به صورت مطلوب و با بهترین کیفیت به کلیه اعضا می باشد.

جهت اثبات مطالب فوق به استحضار میرساند که در کلیه مراکز طرف قراداد این شرکت در تهران و اقصی نقاط کشور تعرفه مصوب وزارت بهداشت به صورت یکنواخت قابل ارائه بوده و کلیه مراکز براساس کارت های صادره این شرکت اقدام به ارائه خدمات و اعمال تخفیف مینمایند.

نکته 4 : به جهت سهولت و افزایش رضایتمندی شما اعضا محترم امور مربوطه به مشاوره و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد از طرف شرکت انجام خواهد پذیرفت.

طرح عضویت نقره ای ۵۰% تخفیف یک ساله دندانپزشکی

۱-این قرارداد به صورت گروهی و انفرادی ارائه می گردد.

۲-پرداخت حق اشتراک به صورت نقدی در طرح انفرادی میباشد.

۳-کلیه مشترکین می بایست فقط از مراکــز طـرف قرارداد استـفاده نمایند.

۴-به کلیـــه اعضاء یک کارت عضویت به همراه دفترچه راهنما جهت استفاده از مراکز طرف قرارداد عـــرضه می گردد.

۵-سهم پرداختی بیمار در این طرح ( اشتراک انفرادی و گروهی نقره ای) تخفیف ۵۰ درصدی خدمات دندانپزشکی نسبت به تعرفه های عمومی و تخصصی مصوب سال 97 می باشد.

۶-کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.

۷-به جهت تسهیل در ارائه خدمات، هر عضو دارای مدیر پشتیبان ۲۴ ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد میباشد. همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هرگونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله می باشد.

۸-این شرکت تعاونی با کمک گروهی از دندانپزشکان و کارشناسان خود، دارای هیأت کارشناسی جهت رسیدگی به مشکلات احتمالی اعضاء بوده به طور جدی اقدام لازم برای رفع مشکلات بو جود آمده را انجام داده تا رضایت اعضاء و مشترکین خود را به نحو مطلوب داشته باشد.

۱۰-جهت آشنایی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سراسر کشور میتوانید به بخش مراکز طرف قرارداد در سایت مراجعــه و از اطلاعات موجــود بهره برداری نمایید.

۱۰-جهت آشنایی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سراسر کشور میتوانید به بخش مراکز طرف قرارداد در سایت مراجعــه و از اطلاعات موجــود بهره برداری نمایید.

۱۱-در صورت تمایل به انعقاد قرارداد گروهی جهت سازمانهای و شرکتهای دولتی و خصوصی و یا هرگونه سوال و دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص خرید و ارائه خدمات Dental SOS Card میتوانید با شماره تلفن 43316-021 (30 خط) تماس حاصل نمایید.